Van Vianen en Biai openen beweegroute ‘Groene Vogels’

De feestelijke opening van de beweegroute ‘Groene Vogels’ vond afgelopen zaterdag plaats in de Vogelbuurt. FC Dordrecht-spelers Daniël van Vianen en Celton Biai waren hierbij aanwezig om het belang van beweging en gezondheid te benadrukken.

De beweegroute is een initiatief dat bewoners stimuleert om op een laagdrempelige manier in beweging te komen. De route van twee kilometer loopt dwars door de Vogelbuurt naar het Reewegpark en terug, met drie startpunten en twaalf routepalen. Op deze palen staan diverse beweegoefeningen en tekeningen van vogels, gemaakt door kinderen en buurtbewoners.

Tijdens de opening sprak Daniël de jeugd toe over het belang van beweging. Aansluitend wandelden de aanwezigen gezamenlijk de route en namen ze deel aan verschillende activiteiten. Na afloop verzamelde de Dordtse jeugd foto’s en handtekeningen van hun FC Dordrecht-idolen.​

Credits: Lotti Hesper & Pho2graphy | Gerard de Bruin

Het initiatief van buurtwerk en sociale koffiebar ‘Het Vogelnest’, in samenwerking met gemeente Dordrecht en de Rabobank, sluit naadloos aan op de drijfveren van Energiek Dordt. Middels de Regionale Challenge ‘De Abnormale beweging’ richt FC Dordrecht zich samen met Energiek Dordt-partners op gezondheid, vitaliteit en een duurzame gezonde leefomgeving in onze stad, de regio Smart Delta Drechtsteden en de Gemeente Gorinchem.

Lees hier meer over ‘De Abnormale Beweging’.

’24 & ’25 collectie
de nieuwe tenues

Shop
Nu

’24 & ’25 collectie

Shop
Nu

De nieuwste tenues

Shop
Nu