King of Reach by B&S nieuwe partner FC Dordrecht

FC Dordrecht en King of Reach by B&S kondigen met trots hun nieuwe Energiek Dordt Partnership aan. Dit samenwerkingsverband markeert het begin van een tweejarige periode waarin sport, onze stad, de regio en het bedrijfsleven elkaar versterken.

King of Reach by B&S kiest bewust voor FC Dordrecht met Energiek Dordt
“Voetbal is dé volkssport die mensen samenbrengt. Met FC Dordrecht en het initiatief Energiek Dordt combineren wij onze internationale kracht met lokale betrokkenheid. Zo dragen wij actief bij aan de stad en de regio”, zegt Frank Molendijk, Sales Director King of Reach by B&S. “Bovendien biedt FC Dordrecht met Energiek Dordt ons een krachtig platform voor arbeidsmarktcommunicatie. Als een van de grootste werkgevers in Dordrecht vinden wij het belangrijk om bij te dragen aan werkgelegenheid in de regio. Met Energiek Dordt zijn wij op een betekenisvolle manier zichtbaar in Dordrecht en de Drechtsteden, en versterken wij onze naamsbekendheid.”

FC Dordrecht verwelkomt een internationaal topbedrijf Voor FC Dordrecht is het partnership met King of Reach by B&S een belangrijke versterking. “Het is geweldig dat een internationaal topbedrijf, gevestigd in onze eigen stad, voor ons kiest. Dit partnerschap versterkt onze ambities zowel op als buiten het veld. Samen creëren we weer nieuwe energie en zetten we Dordrecht en de regio Smart Delta Drechtsteden in de spotlight”, aldus Soufiane Haddad, commercieel manager van FC Dordrecht.

Het partnership tussen FC Dordrecht en King of Reach by B&S loopt voor de komende twee jaar en belooft een vruchtbare samenwerking te worden waarin sport, stad, regio en bedrijfsleven elkaar inspireren en versterken.

UITGELICHTE
ITEMS

Thuis

Derde